Krėvės namai | Naujienos
Naujas kotedžų kvartalas Kaune!
7519
page-template-default,page,page-id-7519,edgt-cpt-1.0,ajax_updown,page_not_loaded,,homa-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,ribbon_menu_enabled,side_menu_slide_from_right,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-page elementor-page-7519

Paskubėkite išsirinkti savo svajonių būstą!

Mes padėsime Jums įsirengti ir suprojektuoti savo svajonių namus. Kartu rasime bendrus sprendimus ir įgyvendinsime Jūsų jaukių namų viziją. Jei pageidausite –

įteiksime Jums raktus nuo pilnai įrengto būsto!

         

Visai šalia Krėvės namų jau renovuojamas Dainavos parkas- poilsio oazė šio rajono gyventojams!

„Mane džiugina visuomenininkų iniciatyvos, kurios budina Kauną. Nekantrauju pamatyti, kaip naujam gyvenimui atgims mano 1973 m. kurtas Dainavos parkas“,- teigė organizacijos „Vieningas Kaunas“ narys, architektas Alvydas Steponavičius.

Dainavos parke įrenginėjamas drenažas, kuris parko teritorijoje neleis susidaryti baloms; taip pat kertami želdiniai, kurių vietoje bus įrengiami takai. 3,8 ha užimančioje parko teritorijoje numatyta įrengti naujus ir suremontuoti esamus pėsčiųjų ir dviračių takus, juos ketinama apšviesti.

Numatyta rekonstruoti parko centrinę aikštę. Vaikų žaidimo aikštelės, sporto aikštelės su gimnastikos įrenginiais, stalo teniso aikštelė, gatvės krepšinio aikštelė, lauko muzikos instrumentų aikštelė, šachmatų stalai – visu tuo galės džiaugtis kauniečiai.

Po svarbiausių darbų bus atnaujinta infrastruktūra: įrengtos trys pavėsinės su lauko baldais – suolais ir stalais; pastatyti du biotualetai, naujos šiukšliadėžės, stovai dviračiams.

Džiugu matyti, kaip gražėja ir naujam gyvenimui yra prikeliamos šalia Krėvės namų esančios gatvės! Jau kuris laikas galime

džiaugtis renovuotu V.Krėvės prospektu, o šiuo metu visai šalia Krėvės namų esančioje Partizanų gatvėje jau pradėti rekonstrukcijos darbai!